Parašykite mums

Pristatymas

 

Prekių pristatymas

 

 

Pristatymo terminas

Preliminarus prekių pristatymo terminas yra nurodytas prie kiekvienos prekės atskirai.

 

Kai užsakoma prekė yra sandėlyje, ji išsiunčiama užsakovui sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo arba užsakymo(jei mokama grynaisiais atsiimant prekę), o kurjerių  tarnyba prekes klientui įteikia sekančią darbo dieną po paėmimo iš mūsų. Paprastai šis procesas užtrunka 2 darbo dienas.

 

Kitais atvejais kai prekės yra pas mūsų tiekėjus Lietuvoje,  pristatome per 3-5 darbo dienas, užsakant iš užsienio sandėlių - per 2-5 savaites. Jeigu dėl kažkokių priežasčių negalėsime prekės pristatyti Jums žadėtu laiku, iš anksto apie tai informuosime, o jums nesutikus su nauju terminu, visus pinigus grąžinsime.

 

Pristatymo įkainiai

Visų prekių pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą kainą – 10 Lt. Užsakymai kurių suma viršija 999 Lt yra pristatomi nemokamai. Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją – papildomas 140 Lt mokestis.

    

Prekių priėmimas

Priimti prekes iš atvykusio kurjerio gali tik tas asmuo kuris įsigijo prekes elektroninėje parduotuvėje ginklas.lt ir nurodė savo asmens duomenis. Kurjeriui paprašius, būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Atsiimant ginklus, šaudmenis jų dalis ir ginklų priedėlius(optinius taikiklius) būtina pateikti leidimą ginklui laikyti/nešiotis/įsigyti. Šis reikalavimas nėra taikomas jei ginklo priedėlis yra naudojamas prie D kategorijos ginklų(pneumatiniai ginklai kurių energija neviršija 7,5 J ir pan.)

 

Priimant prekes pasirašykite sąskaitą faktūrą ar kitą pirkimo dokumentą, atkreipkite dėmesį į siuntos būklę(ar nėra pažeidimų ir pan.), aptikus pakuotės defektų ar neatitikimų, dalyvaujant kurjeriui surašykite laisvos formos pažeistos pakuotės neatitikimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų,  deja negalėsime prisiimti atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

 

Jei už prekes apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

Klausimai/Kontaktai/Problemos

 

Jei iškilo klausimų/abejonių dėl pristatymo, nesidrovėdami klauskite:

 E-mail: info@ginklas.lt

 Tel.: 8 625 55585