Tickless Human ultragarsinis prietaisas nuo erkių

PRO10-203

Nauja

Tickless Human - ultragarsinis prietaisas nuo erkių įkandimo. Inovatyvus prietaisas pabaltijo rinkoje, įperkamas kiekvienam!

Veikimo atstumas: 3 metrai

Smulkiau

Dėl pristatymo termino klausti

29,90 €

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Apie prekę

Tickless Human ultragarsinis prietaisas nuo erkių

Tickless Human - ultragarsinis prietaisas nuo erkių įkandimo. Inovatyvus prietaisas pabaltijo rinkoje, įperkamas kiekvienam!

Šis elektroninis prietaisas yra idealus sprendimas apsisaugoti nuo erkių įkandimo, kol poilsiaujate gamtoje: medžiojant, žvejojant ar iškylaujant. Šis prietaisas nekenkia žmonėms ir aplinkai, nesukelia alerginių reakcijų, kaip cheminės priemonės ir juos gali naudoti net vaikai.

Prietaisas skleidžia ultragarso impulsus, kurie yra visiškai nekenksmingi žmonėms ir gyvūnams, bet impulsai atsispindi nuo odos paviršiaus ir trukdo erkėms įkąsti ir ilgai mūti impulso veikimo zonoje.

Prietaisas Tickles buvo sukurtas 1992 metais Italijoje ir iki šiol yra puiki priemojnė apsisaugoti nuo Laimo ar erkinio encifalito ligų, kurias sukelia erkės įkandimas.

Savybės:

  • Be chemijos. Visiškai netoksiškas, neišskiria cheminių medžiagų ir kvapų. Prietaisas dirba ultragarsinio impulso principu, tai visiškai nejaučiama ir nekenksminga žmonėms ir gyvūnams, bet trukdo erkėms įkasti ir ilgai būti impulso veikimo zonoje.
  • Atsparumas vandeniui (IP13). Drėgmė nekenkia prietaisui (IP13), bet prietaisas nėra atsparus vandenui, todėl pasistenkite jį apsaugoti nuo tiesioginio kontakto su vandeniu (lietumi), o jei taip įvyko, tai kuo greičiau išimkite bateriją ir išdžiovinkite prietaisą, kad nesugestų.
  • Apsaugo iki 12 mėnesių. Prietaise įdėta ličio baterija užtikrina ultragarso skleidimą iki 10-12 mėnesių.
  • Kontrolinis baterijos mygtukas. Nuspaudus kontrolinį baterijos mygtuką, mirksinti raudoja LED lemputė parodo, kad prietaisas veikia.
  • Veikimo atstumas 3 metrai. Tickless Human apsaugo nuo jus nuo erkių įkandimo 3 metrų spinduliu.
  • Automatinio išjungimo funkcija. Po8 valandų prietaisas automatiškai išjungiamas. Norėdami jį įjungti, paspauskite kontrolinį baterijos mygtuką.

Reviews

Be the first to write your review !

12 other products in the same category: