Mikroskopai

Katalogas

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Žymos:

Mikroskopai - Mikroskopas

Didelis visų tipų mikroskopų pasirinkimas. Mikroskopai skirti moksleiviams, studentams, veterinarams, medicinai.

Skaitykite: Kaip išsirinkti mikroskopą

KAIP IŠSIRINKTI MIKROSKOPĄ

Yra keletas punktų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis mikroskopą

Mikroskopų įvairovė leidžia juos naudoti įvairiems tikslams. Svarbu išsirinkti tokį, kuris tiktų jūsų sričiai. Dėmesį reikėtų kreipti į šiuos punktus:

BIOLOGINIS AR STEREO MIKROSKOPAS

Mikroskopai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas: Biologiniai ir stereo mikroskopai. Dažnai tiesiog vadinami atitinkamai aukšto padidinimo ir mažo padidinimo prietaisais.

Biologinis mikroskopas

Rinkitės biologinį mikroskopą jeigu ruošiatės stebėti „mažesnius“ mėginius tokius kaip kraujo mėginiai, bakterijos, tvenkinio mikrobus, vandens organizmus ir kita. Šiems smulkiems preparatams reikalingas aukštas padidinimas norint įžiūrėti esmines detales. Dėl šios priežasties toks mikroskopas ir vadinamas – biologinis mikroskopas. Paprastai biologinis mikroskopas turi nuo 3 iki 5 objektyvo galvučių, kurių padidinimas svyruoja nuo 4x iki 100x.
Renkantis tokį mikroskopa teks atkreipti dėmesį ar jums reikalingas monokuliarinis, binokuliarinis ar trinokuliarinis prietaisas. Už prieinamą kainą šioje kategorijoje siūlome Delta Optical Biolight 300 (nuoroda į šį mikroskopa rasite paspaudę ant paveiksliuko dešinėje) arba Delta Optical BioStage II (nuoroda į mikroskopo aprašyma puslapio apačioje).

Stereo mikroskopai

Rinkitės stereo mikroskopą jeigu ruošiatės stebėti stambesnius egzempliorius pvz.: vabzdžius, lapus, akmenis, tauriuosius akmenis, smulkią elektroniją, gintarą ir t.t. Paprastai tokie egzemplioriai nereikalauja aukšto padidinimo tad pilnai pakanka iki 60-80x. Dažnu atveju stereomikroskopai turi bent du okuliarus (binokuliarinis) ir suteikia 3D vaizdą stebint. Kaip ir biologiniai mirkoskopai, stereo mikroskopai gali turėti ir trečią optinį vamzdį (trinokuliarinis) skirtą montuoti kamerai – fotografavimui ar video medžiagai. Už prieinamą kainą tokį mikroskopo tipą atitiktų Delta Optical StereoLight. Jeigu reikalingas Šiek tiek didesnis padidinimas - siūlome Delta Optical Discovery 30. O jeigu dirbate su didesnių gabaritų daiktais, Jums gali praversti Delta Optical Discovery L. Šiuos mikroskopus galite įsigyti paspaudę atitinkamas nuorodas puslapio apačioje.

KAINA

Mikroskopai apima labai platų kainų ruožą, nuo vos keliasdešimt eurų kainuojančių žaislinių iki profesionalių Vokiečių ir Japonų gamintojų modelių, kurie gali kainuoti tiek, kiek naujas automobilis. Žaisliniai mirkoskopai rimtesniam naudojimui žinoma netinka, o ir leisti tūkstančius ant aukščiausios klasės aparatų gali netenkinti Jūsų biudžeto. Laimei yra aukso vidurys – nebrangūs, aukštos klasės mikroskopai 100€ - 1000€ kainų ruože. Susitelksime į šią kategoriją.

Vaikams, mikroskopiją mėgstantiems ar šiaip bendram naudojimui populiariausi yra aukštą padidinimą turintys mikroskopai su kuriais galima matyti tikrai „nematomą“ pasauli pvz.: kraujo kūnelius, amebas ar bakterijas.

Perkant mikroskopą vaikui, mes nerekomenduojame rinktis pigių plastmasinių mikroskopų. Tokie prietaisai gali tik suerzinti jūsų vaiką taip tik atgrasant nuo galbūt naujo pomėgio/hobio. Rimtesni mikroskopai turi metalinę konstrukciją ir stiklinius lęšius.

KOKYBĖ

Jeigu išsirinkote kokio tipo mikroskopo Jums riekia, yra keletas kintamųjų, kuriuos vertėtų apsvarstyti. Svarbiausias jų – kokybė. Paprastai kokybė apibrėžia konstrukcijos tvirtumą, lęšius ir pašvietimą.

Surinkimo kokybė. Paprastai tikima, kad brangesnis aparatas turės aukštesnę surinkimo kokybę. Tai iš dalies teisybė, bet kartų ir per daug skurdus apibūdinimas. Nors keturženklią sumą kainuojantys aparatai užtikrina tiesiog nepriekaištingą tikslumą, tačiau egzistuoja ir mikroskopų su aukštos klasės optiką bei konstrukciją, bet be kainą keliančių žinomų firmų etikečių. Į šią prieinamų mikroskopų kategorija būtent ir patenka mūsų siūlomi Delta Optical prietaisai.

Optikos kokybė mikroskope paprastai apibrėžiama pirmiausia objektyvo kokybe ir antroje eiluje okuliaro kokybe. Geros kokybės standartas yra achromatinis objektyvas. Achromatinis objektyvas padeda ištaisyti vaizdo netikslumus, kurie atsiranda dėl šviesos skilimo pereinant optinius lęšius.

Nors achromatinis objektyvas gali patenkinti daugumą vartotojų, esant butinybei aukštesnę vaizdo kokybę išgausite naudodami semi (pusiau) ar plan (pilnai) achromatinius lęšius turintį objektyvą. Plan objektyvai iš esmės yra „idealūs lęšiai“.. tačiau kaina šių objektyvų atitinkamai didesnė.
Kalbant apie okuliarą, kaip taisyklė – kuo platesnis okuliaro stebėjimo laukas, tuo geriau. Taikykitės įsigyti prietaisą su plataus lauko (WF) arba super plataus laiko (SWF) okuliaru/ais. Tačiau turėkite galvoje, kad prie didesnio padidinimo stebėjimo laukas bus vis mažesnis.

PAŠVIETIMAS

Halogeninis - apibendrinant tai aukštos kokybės, standartinis pašvietimas. Halogenas suteikia ryškią, baltą šviesą ir paprastai turi reostatinį šviesos intensyvumo reguliavimą.

LED - pašvietimas yra vis populiaresnis. Jeigu gamintojas numatė galimybę naudoti šią šviesą su baterijomis – mikroskopas tampa visiškai nešiojamas, kas leidžia jį naudoti patogiai per konferencijas arba tiesiog lauke – kur nėra įprasto maitinimo šaltinio.

Fluorescentinė - Toks šviesos šaltinis paprastai naudojamas specialiais atvejai biologinių tyrinėjimu metu ir panašiose aplikacijose. Tiesa, kartais fluorescentinė šviesa naudojama kaip papildomas šviesos šaltinis kartu su stereo mikroskopais kai reika didesnio pašvietimo.

Volframo - Paprasčiausias pašvietimo variantas paprastai komponuojamas su pigiausiais prietaisais.

Mikroskopai  Yra 111 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Visi mikroskopai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Techniniai ir Skaitmeniniai Mikroskopai 

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Mikroskopų priedai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Mikroskopų Priedai - Priedai Mikroskopams

  Įvairūs mikroskopų priedai visų tipų mikroskopams.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Laboratoriniai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Laboratoriniai Mikroskopai

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Veterinarijai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Mikroskopai Veterinarijai

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Medicinai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Medicininiai Mikroskopai

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Edukaciniai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Mokyklinis Mikroskopas - Edukaciniai Mikroskopai

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Techniniai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Techniniai Mikroskopai

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Kameros
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Kameros Mikroskopams - Mikroskopo Kamera

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Preparatai
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Preparatai ir Skaidrės Mikroskopams

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 111 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 111 dalykų